Oferta pracy

Poszukujemy zarówno ekspertów, jak i tych, którzy chcą nimi zostać.

Oferta pracy Nr. ref. PL/CO/02-18

Consultant – Kraków (pełny etat)

Envolved jest wyspecjalizowaną firmą doradczą dla zarządzania opartego na Customer Centricity z biurami w Monachium, Krakowie i Londynie. Opracowujemy i wdrażamy klientocentryczne strategie oraz narzędzia marketingowe i sprzedażowe zarówno dla renomowanych globalnych marek, jak i przyszłych liderów swoich branż.

W Envolved stawiamy na wyróżniających się pracowników, którzy w samodzielny sposób potrafią znajdywać odpowiedzi i rozwiązania na wymagające zadania i wyzwania biznesowe naszych klientów. Naszym pracownikom oferujemy poza ciekawymi projektami w kraju i za granicą przede wszystkim profesjonalne i dynamiczne środowisko pracy, w którego centrum stoją nasze główne wartości: szczerość, uczciwość, siła w zespole oraz orientacja na klienta i realizację celów. Praca w naszym zespole łączy walory pracy w otoczeniu doświadczonych ekspertów i renomowanych marek z płaskimi strukturami i dynamiką młodej nowoczesnej firmy. Jesteśmy zorientowani na pracę zespołową oraz nasze wartości (involve) i wspieramy stały rozwój naszych pracowników (enable).

Obecnie poszukujemy kandydatkę/kandydata na stanowisko Consultanta w naszym krakowskim biurze.

Umiejętności i osobowość:

Jako idealny kandydat

  • posiadasz ukończone studia z b. dobrym wynikiem na kierunku ekonomii/zarządzania, techniki-informatyki, ekonometrii lub nauk społecznych
  • przynosisz pierwsze doświadczenia (1-3 lat) w branży konsultingowej i/lub sektorze usług, przemysłu lub handlu w obszarze marketingu, sprzedaży, CRM lub analiz danych
  • na nierozwiązane pytania znajdujesz odpowiedzi szybciej niż inni
  • wyróżniasz się b. dobrą znajomością jęz. angielskiego, najlepiej jeszcze innego (preferowany jęz. niemiecki)
  • pewnie i rzeczowo prezentujesz fachowe treści przed odbiorcami, również przed większym audytorium
  • posiadasz motywację do rozwoju swoich kompetencji i przejmowania odpowiedzialności za realizację i jakość wybranych etapów projektowych
  • cechujesz się wysokim poziomem własnej inicjatywy, elastyczności oraz gotowości do podróżowania (w tym praca u klienta).

Zadania i odpowiedzialność:

Jako Consultant

  • odpowiadasz za generowanie informacji rynkowych i analizę danych i procesów biznesowych naszych klientów
  • samodzielnie opracowujesz koncepcji rozwiązań dla naszych klientów w Polsce i za granicą w różnych obszarach biznesowych naszej specjalizacji
  • we współpracy z naszymi klientami przejmujesz rolę kompetentnego eksperta w zakresie optymalizacji procesów marketingowych i sprzedażowych
  • przygotowujesz i tworzysz dokumentację warsztatów wewnętrznych i zewnętrznych
  • wspierasz akwizycję nowych projektów oraz działania marketingowe, m.in. poprzez tworzenie dokumentacji ofertowych i prezentacji

Co oferujemy:

  • ciekawe wyzwania na projektach dla renomowanych międzynarodowych marek już od pierwszego dnia
  • możliwości szybkiego awansu zawodowego oraz zdobywanie doświadczeń w pasjonujących projektach w kraju i za granicą
  • dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy i udział w szkoleniach
  • brak korporacyjnych hierarchii oraz sztywnych i jednostajnych zadań
  • profesjonalny mentoring ukierunkowany na rozwój osobisty
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem premiowym

Jeżeli profil naszej firmy i stanowiska wzbudził zainteresowanie:

Stań się częścią zespołu Envolved i prześlij nam komplet dokumentów aplikacyjnych: aktualnego CV, krótkiego listu motywacyjnego oraz oczekiwanego wynagrodzenia i najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy z dopiskiem nr. referencyjnego na e-mail: karieraenvolvedpl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 Pozycja 883). Jednocześnie oświadczam, iż poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu oraz poprawiania moich danych osobowych, oraz że udostępnienie moich danych osobowych jest dobrowolne.”